• Nepriekaištingas kelyje ir bekelėje
  1. Japoniška surinkimo kokybė
  2. Itin erdvus ir praktiškai suprojektuotas
  3. Galingas ir ekonomiškas
  4. Gali tempti iki 3500 kg – daugiausiai klasėje
  5. Super Select II AWD sistema
 • Pajero MY17:

  Loading

  Šis modelis

  45.500,00€

  Pajero Instyle+ 3.2 l DI-D su 5-ių pavarų auto. transmisija

  Standartinė kaina 45.500,00€

  Modelio kaina be papildomų kaštų

  0 PRODUCTS IN COMPARISON

  Close

  You Cannot Select More Than 5 Cars

Sužinokite daugiau
 • Aksesuarai

  Vidaus dizainas
  Išorės dizainas
  Saugumas ir komfortas
  Transportas ir laisvalaikis
Sužinokite daugiau
 • Atsisiuntimai

 • Surasti atstova Pajero My15

  Surasti atstovą

  Patinka šis modelis? Apsilankykite artimiausioje atstovybėje ir išbandykite jį!

Sužinokite daugiau
 • IŠORĖS DIZAINAS

     
  DESIGN-8

  DESIGN-9  DESIGN-10 

  STOGO IŠILGINĖS SIJOS 

  Jei erdvaus salono Jums bus maža, su savimi galite gabenti dar iki 100 kg krovinį ant stogo - dviračius, sporto įrangą ar universalią stogo bagažinę. Viską lengvai pritvirtinsite prie išilginių sijų ant stogo.

  ATSARGINIS RATAS

  Gale montuojamas atsarginis ratas ypač parankus tiems, kurie iš tiesų mėgsta pasinaudoti tikro visureigio galimybėmis. Taip sutaupoma bagažo erdvė, o esant reikalui - daug lengviau pakeisti ratą, pavyzdžiui važiuojant bekele. Galite rinktis pilkos arba kėbulo spalvos atsarginio rato gaubtą.                    

  ITIN TVIRTI LENGVO LYDINIO RATLANKIAI

  Tinkami ratlankiai visada sustiprina automobilio įvaizdį. PAJERO ratlankiai ne tik dizaino ir stiliaus detalė. Specialaus lengvojo lydinio ir unikalaus dizaino ratlankiai yra itin tvirti ir pritaikyti tikro visureigio iššūkiams važiuojant net bekele. 

  SALONAS

   
  DESIGN-6

  DESIGN-1  DESIGN-2 

  ŠONINIAI VEIDRODĖLIAI

  Veidrodėliuose preciziškai sumontuoti posūkių žibintai - funkcionalus ir estetiškas dizaino sprendimas.  

  SURINKIMO KOKYBĖ

  Aukšta sėdėjimo pozicija ir odinė salono apdaila: nuo vairo iki porankio. Vos prisėsite už PAJERO vairos pajausite nepriekaištingą visureigio surinkimo kokybę. Ergonomiškos sėdynės ir preciziškai surinkti apdailso elementai užtikrina komfortiškas ir malonias keliones tiek vairuotojui, tiek keleiviams. 

  APŠVIETIMO ELEMENTAI 

  Kiekvienas informacinis ar valdymo elementas salone buvo suprojektuotas itin sumaniai - ergonomiškai išdėstyti skydeliai apšviesti raminančia fonine šviesa, o svarbiausia informacija kontrastingai išsiskiria intensyvia šviesa tamsiame prietaisų skydelyje.  

  DESIGN-5

  DESIGN-3  DESIGN-4 

  ERGONOMIŠKAS VAIRAS

  Dideliam visureigiui suprojektuotas ir oda aptrauktas vairas užtikrina itin lengvą PAJERO valdymą. Tai daugiafunkcinis vairas su garso bei pastovaus greičio palaikymo sistemų valdymo mygtukais. Jame taip pat ergonomiškai sumontuoti Bluetooth® laisvų rankų įrangos valdikliai. Visas svarbiausias pramogų ir komforto sistemas galėsite naudoti neatitraukdami rankų nuo vairo. 

  LIETIMUI JAUTRUS EKRANAS

  Centrinėje konsolėje sumontuotas lietimui jautrus ekranas aiškiai ir tiksliai perteikia svarbiausią informaciją apie automobilį, taip pat leidžia valdyti pramogų bei navigacinę sistemą. 

  AUTOMATINIS ORO KONDICIONIERIUS

  Visuose PAJERO komplektuojamas automatinis oro kondicionierius užtikrinantis optimalią temperatūrą ir gaivų orą. 


 •  EURO5B

  NEPRILYGSTAMAS KELYJE IR BEKELEĖJE 

   
  euro-b.jpg

  TECHNOLOGY-1 TECHNOLOGY-2

  EURO5B

  PAJERO atitinka "Euro 5b" emisijų standartą, kuris taikomas visoje Europos Sąjungoje.   Pagal šiuos reikalavimus griežtai kontroliuojamas išmetamųjų dujų (NOx) ir išmetamų kietųjų dalelių kiekis. Didžiausias Mitsubishi gamos atstovas atitinka šiuos standartus ir yra itin draugiškas aplinkai.                    

  VISŲ VARANČIŲJŲ RATŲ PAVARA

  Važiuodami visureigiu visada norėsite jaustis užtikrintai. Veržlų ir tikslų PAJERO valdymą bet kokiomis sąlygomis garantuoja unikali specialių technologijų gama. Visureigyje sumontuota Mitsubishi visų varančių ratų kontrolės sistema (AWC), kuri valdo Super Select 4WD technologiją ir ASTC sistemas. AWC leidžia lengvai pasirinkti norimą važiavimo režimą ir paruošia optimalius visureigio sistemų nustatymus pagal kelio paviršių bei oro sąlygas.                     

  SUPER SELECT 4 (SS4-II) SISTEMA

  SS4-II sistema yra pažangi Mitsubishi sukurta visų varančiųjų ratų sistema. Ji leidžia itin lengvai perjungti važiavimo režimą iš 2WD į 4WD važiuojant net iki 100 km/h greičiu. Tai paranku norint užtikrinti automobilio stabilumą staiga pasikeitus kelio dangai ar užklupus prastoms oro sąlygoms. Ypač sudėtingiems kelio ruožams, važiuojant bekele, galite pilnai užblokuoti centrinį diferencialą, taip lygiai paskirstydami variklio perduodamą jėgą ir užtikrindami maksimalų sukibimą su kelio paviršiumi. SS4-II sistema taip pat leidžia aktyvuoti žemų apsukų rėžimą, kuris bus nepakeičiamas bekelėje. 


  GALIA IR VERŽLUMAS

  TECHNOLOGY-3  TECHNOLOGY-4

   

  PAŽANGI NEPRIKLAUSOMOS PAKABOS SISTEMA 

  Dvigubo priekinio balansyro priekinė pakaba ir daugiataškė galinė ašis užtikrina puikų balansą tarp komforto ir neprilygstamų pravažumo savybių. Tokia nepriklausomos pakabos konstrukcija sugeria kelio nelygumus, išlaiko automobilio stabilumą ir leidžia jį itin tiksliai valdyti bet kokiomis sąlygomis.                     

  TEMPIMO GALIMYBĖS


  PAJERO pasižymi puikiu galios ir pravažumo balansu - jis be vargo gali įveikti net sudėtingiausius bekelės ruožus ar tempti iki 3500kg svorio priekabą.                       

   

  pajero-engine.jpg  

   

  3.2 DI-D VARIKLIS 

  Atnaujintas pažangus 3.2 litro darbinio tūrio (DI-D) dyzelinis variklis užtikrina PAJERO galią, kurios reikia dinamiškam ir užtikrintam šio visureigio valdymui. Puikiai subalansuota tiesioginio degalų įpurškimo sistema garantuoja optimalias degalų sąnaudas ir mažas CO2 emisijas.  

   


 •  ITIN ERDVUS

  UNIVERSALUS SALONAS

  ROCKFORD ACOUSTIC DESIGN GARSO SISTEMA 

  plentyofspace-pajero.jpg COMFORT-3

  COMFORT-2

  Kiekvienas, važiuojantis su PAJERO, gali patogiai įsitaisyti itin erdviame salone - ergonomiškos sėdynės, daug vietos kojoms ir aukštas stogas užtikrina Jūsų komfortą. Erdvės pakaks ne tik Jums ir dideliems Jūsų daiktams vežti. Salone suprojektuota gausybė daiktadėžių ir kišenių įvairiems smulkiems daiktams saugoti. Pavyzdžiui - daiktadėžė reguliuojamame porankyje.

  Universalus PAJERO salono išplanavimas leidžia lengvai pritaikyti šį visureigį Jūsų poreikiams: nuo solidaus šeimos automobilio su 7 sėdimomis vietomis ar 5-ių vietų bekelės galiūno iki dviviečio visureigio galinčio gabenti didelius ir sunkius krovinius. Trečios eilės sėdynės gali būti visiškai nulenktos, suformuojant lygų pagrindą, arba išmontuotos, sukuriant dar didesnį bagažo turį. Antros eilės sėdynės dalomos 60/40 santykiu ir gali būti pastumtos ar sulankstomos link priekinių sėdynių didesniam bagažo skyriui.

  Nepriekaištingą Jūsų pramogų garso kokybę užtikrina originali "Rockford® Acoustic Design" premium garso sistema sukurta būtent šiam modeliui. 860W galios 12 garsiakalbių sistema atkuria sodrų ir stiprų garsą visame salone. Žemų dažnių garsiakalbis užpildo erdvę stipriu bosų ir ritmo fonu, o 11 optimaliai išdėstytų garsiakalbių atkuria puikų erdvinį garsą.

  NAVIGACINĖ SISTEMA SU GALINIO VAIZDO KAMERA

     
  COMFORT-1

     

  Moderni navigacinė sistema leis Jums lengvai rasti optimalius maršrutus nežinomos vietovėse - tiesiog, sekite aiškius krypčių nurodymus aukštos raiškos lietimui jautriame ekrane. Kartu su sistema komplektuojama galinio vaizdo kamera. Įjungus atbulinę pavarą šiame ekrane matysite už automobilio esantį vaizdą ir orientacines gaires, lengvesniam manevravimui mažose erdvėse. 

     


 • AUKŠTA SĖDĖJIMO POZICIJA 

  XENON (HID) PRIEKINIAI ŽIBINTAI  

  ASTC SU PAGALBINE STABDYMO SISTEMA 

  SAFETY-6
   
  SAFETY-1  SAFETY-7 

  Vairuotojui užtikrinamas maksimalus matomumas ir galimybė tiksliai valdyti visureigį net mažose erdvėse, o keleiviams - komfortas ir erdvės įspūdis kiekvienoje kelionėje. 

  Itin ryškią šviesą skleidžiantys Xenon (HID) priekiniai žibintai komplektuojami su apiplovimo sistema ir automatine aukščio reguliavimo funkcija. Tai užtikrina puikų matomumą bet kokiomis sąlygomis. 

  Aktyvi stabilumo ir sukibimo su kelio danga kontrolės sistema (ASTC) yra viena iš pažangių PAJERO saugumo technologijų. Ji valdo stabdymo jėgą tenkančią kiekvienam ratui važiuojant posūkyje ir užtikrina maksimalų stabilumą. Sistema taip pat palaiko optimalų sukibimą su bet kokia kelio danga. ASTC neleidžia padangoms praslysti ir leidžia užtikrintai judėti net važiuojant bekele ar sudėtingomis oro sąlygomis.

  Kartu su šia sistema veikia ir pagalbinė stabdymo technologija, kuri nustato staigų stabdžių pedalo spaudimą ir padeda kontroliuoti automobilio valdymą netikėtose pavojingose situacijose.  

  ABS SU EBD

  PASYVIOS SAUGUMO SISTEMOS  

   
  SAFETY-5  SAFETY-4

  SAFETY-3 


  PAJERO visureigyje sumontuota moderni stabdžių anti-blokavimo sistema su elektronine stabdymo jėgos paskirstymo kontrolės technologija. Nepriklausomai kaip apkrautas automobilis ar kokiu greičiu jis važiuoja, ši sistema tolygiai ir tiksliai perduoda reikalingą stabdymo jėgą, kad būtų užtikrintas optimalus stabdymo kelias, o Jūs galėtumėte maksimaliai tiksliai manevruoti net sudėtingose situacijose.

  RISE KĖBULO KONSTRUKCIJA

  Itin tvirtas Mitsubishi RISE (Reinforced Impact Safety Evolution) kėbulas sukurtas maksimaliam Jūsų saugumui - speciali kėbulo struktūra užtikrina salono bei variklio zonų vientisumą ir tvirtumą, net susidūrimo metu - smūgio jėgą leidžia paskirstyti į kėbulą integruotos tvirtinimo sijos. 

  ISO-FIX IR SAUGOS DIRŽAI SU IŠANKSTINIU ĮTEMPIMU 

  Antroje sėdynių eilėje sumontuoti ISO-FIX standarto vaikiškos kėdutės tvirtinimo taškai leis lengvai pasirūpinti Jūsų vaiko saugumu. Tuo tarpu pažangūs saugos diržai su įtempimo jėgos paskirstymu ir išankstiniu įtempimu sumažina smūgio jėgą tenkančią keleiviui. 

    pajero-airbag.jpg

     

  SAUGOS ORO PAGALVĖS

  Jūsų saugumą avarinėse situacijose užtikrins pažangios dviejų pakopų saugos oro pagalvės. Pagalvės sumontuotos priekyje bei šonuose - kiekvieno keleivio ir vairuotojo saugumui garantuoti. 

     


 • DAKAR RALLY 

     

  1983

  Heritage-1-1

  1984

  Heritage-2

  1985

  Heritage-3

  1986

  Heritage-4

  1987

  Heritage-5

  1988

  Heritage-6

  1989

  Heritage-7

  1990

  Heritage-8

  1991

  Heritage-9

  1992

  Heritage-10

  1993

  Heritage-11

  1994

  Heritage-12

  1995

  Heritage-13

  1996

  Heritage-14

  1997

  Heritage-15
   

  1998

  Heritage-16

  1999

  Heritage-17

  2000

  Heritage-18
   

  2001

  Heritage-19

  2002

  Heritage-20

  2003

  Heritage-21

  2004

  Heritage-22

  2005

  Heritage-23

  2006

  Heritage-24

  2007

  Heritage-25

  2008

  Heritage-26

   

  DAUGIAU KAIP 70 METŲ 4WD TECHNOLOGIJOS PAVELDAS  

     

  HERITAGE-2

  Nuo mūsų pirmojo 4WD prototipo PX-33, sukurto dar 1937 metais, mes tobulinome visų varančių ratų sistemas, o MITSUBISHI sukurtos 4x4 technologijos pirmavo pasaulyje: nuo serijinės gamybos modelių iki sportinių ralio automobilių. Viena iš tokių sistemų - Super Select 4WD. Ji montuojama ketvirtos kartos PAJERO visureigiuose ir užtikrina neprilygstamą bekelės pravažumą, tačiau kartu siūlo subalansuotą komfortą ir tikslų valdymą.  Sužinokite daugiau